Een gedeelde map coderen*
De AES 256-bitcodering beschermt gegevens door alle niet-gemachtigde toegangspogingen te blokkeren. Na de codering van een gedeelde map hebben gebruikers zonder een coderingssleutel geen toegang tot de gecodeerde gegevens, zelfs niet als ze de harde schijven uit uw Synology RackStation halen en in hun eigen apparaat plaatsen.
Om een gedeelde map te coderen:
- Kies een gedeelde map die u wilt coderen, en klik daarna op Bewerken.
- Selecteer Deze gedeelde map coderen in het venster dat verschijnt, voer vervolgens een coderingssleutel in het veld Coderingssleutel in en voer dezelfde sleutel opnieuw in het veld Sleutel bevestigen in om te bevestigen.
- Selecteer Automatisch koppelen bij opstarten om de gecodeerde map automatisch te koppelen voor toegang. Is dit selectievakje niet inschakelt, dan wordt de volgende keer dat Synology RackStation wordt opgestart de gecodeerde map ontkoppeld.
Om een ontkoppelde map te openen:
- Selecteer de ontkoppelde gecodeerde gedeelde map.
- Klik op Codering en selecteer Koppelen.
- Importeer de coderingssleutel of voer hem handmatig in.
Opmerking:
- De namen van bestanden en mappen in de gecodeerde gedeelde mappen kunnen niet meer dan 143 Engelse tekens of 43 Aziatische tekens bevatten.
- Gedeelde mappen kunnen ook worden gecodeerd op het moment dat ze worden aangemaakt.
- Gedeelde mappen met de volgende namen zijn niet toegestaan voor codering omdat ze gekoppeld zijn aan systeemservices: web, photo, music, video, surveillance, download, netbackup.
- Het is onmogelijk om toegang te krijgen tot gecodeerde gedeelde mappen via NFS. Als u een gedeelde map met NFS-regels codeert, wordt ze verwijderd.
- De coderingssleutel mag geen van de volgende tekens bevatten: , =
____
* Uitsluitend beschikbaar op specifieke modellen.