Installer eller køb pakker

Se dig omkring, og download alle dine favoritpakker fra Synologys Pakkecenter. De fleste af dem er helt gratis og andre tilbyder en prøveversion, før du beslutter dig om at købe eller abonnere.
Før du køber en pakke, skal du registrere en Synology MyDS Center-konto og logge ind med den. Vi bruger kun de oplysninger, som du deler til at yde bedre tjenester på betalte pakker. Du kan f.eks. få adgang til dine faktureringsoplysninger og kontrollere indkøbshistorik, når du logger ind med din MyDS Center-konto.

Sådan installerer eller køre du pakker:

I venstre panel kan du se en gruppe pakkekategorier under Udforsk. Vælg en kategori for at se en fuld samling over pakker, der klassificeres under denne kategori.

Bemærk:

Ansvarsfraskrivelse for valutakursomveksling

Ved transaktioner, der foregår via valutaomveksling, kan din kredit-/debetkortudsteder tilføje ekstra gebyrer, som ikke vises i den viste pris. Alle køb kunne blive underlagt gebyrer for valutaomveksling eller grænseoverskridelse af kortudstederen. Din kortudsteder vil vurdere alle anvendte gebyrer, som Synology ikke kan yde tilbagebetaling af. Kontakt din kredit-/debetkortudsteder for at få flere oplysninger.

Sådan søger du efter en pakke:

  1. Indtast et søgeord i søgelinjen øverst til venstre, og tryk på Enter for at begynde søgningen.
  2. Søgeresultaterne vises i højre side af vinduet.

Sådan vælger du, hvordan pakker sorteres:

Der er nogle måder, du kan ændre rækkefølgen af de pakker, der vises i Pakkecenter. Vælg en kategori, klik på listeikonet øverst til højre, og vælg at sortere pakker efter en af følgende muligheden:

Sådan skjuler du installerede pakker:

Vælg en kategori, klik på listeikonet øverst til højre, og vælg Vis ikke installerede pakker. Dette vil skjule pakker, der allerede er installeret og vise dem, der endnu ikke er installeret, opgraderet eller repareret.